Silver partner
5
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
276
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
19304
Последний визит на сайт
вчера

Города
Львов - 80 Трускавец - 11 Сходница - 8 Сокольники - 8 Винники - 8 Солонка - 7 Новый Крапивник - 7 Виноградов - 5 Годовица - 4 Давыдов - 4 Дрогобыч - 4 Подрясное - 3 Старый Самбор - 3 Бартатов - 3 Горишний - 2 Нагорцы - 2 Гребенцы - 2 Старый Ярычев - 2 Вязова - 2 Гряда - 2 Скнилов - 2 Скнилов - 2 Запытов - 2 Поршна - 2 Девятники - 2 Жовква - 2 Зимняя Вода - 2 Конопница - 2 Страдч - 2 Зубра - 2 Родатичи - 2 Крехов - 2 Гаи - 2 Вороцев - 2 Брюховичи - 2 Пустомыты - 2 Семеновка - 2 Оров - 1 Куликов - 1 Великие Грибовичи - 1 Гончаров - 1 Зашков - 1 Уличное - 1 Лисиничи - 1 Рудно - 1 Ямельня - 1 Бисковичи - 1 Борислав - 1 Шоломын - 1 Холодновидка - 1 Завадов - 1 Великополе - 1 Липники - 1 Солуки - 1 Рыбник - 1 Великий Дорошов - 1 Подберезцы - 1 Паланки - 1 Басовка - 1 Сколе - 1 Борки - 1 Лопушна - 1 Брюховичи - 1 Болеховцы - 1 Ременов - 1 Раковец - 1 Киев - 1 Станимир - 1 Ясниска - 1 Новый ярычев - 1 Поречье - 1 Лесопоток - 1 Судовая вишня - 1 Оброшино - 1 Ластовка - 1 Майдан - 1 Пасеки-Зубрицкие - 1 Малечковичи - 1 Липники - 1 Пикуловичи - 1 Канафосты - 1 Броница - 1 Рясное-русское - 1 Кологоры - 1 Дережичи - 1 Шпильчина - 1 Мосты - 1 Жорниска - 1 Микуличин - 1 Новая Каменка - 1 Куликов - 1 Старое Село - 1 Волчухи - 1 Каменнополь - 1 Волков - 1 Новояворовск - 1 Корытище - 1 Борки - 1 Городок - 1 Шкло - 1 Буск - 1 Вислобоки - 1 Морьянцы - 1 Опоры - 1 Бачев - 1 Каменноброд - 1 Жовтанцы - 1 Малеванка - 1 Мостиска - 1 Великие Подлески - 1 Пырятин - 1 Новое Село - 1

Портфолио реализованных объектов (58)

  • продано
    Cherry Estate
    75 000 $
    1 056 $/м²

    Андрея Мельника ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    71 / 54 / 16 м²
    этаж 8 из 12
    6 мес. назад
    Квартира у центрі Івано-Франківська вул. Андрія Мельника 10, сирець. 71.0 квадратних метри, 8/12 поверх, новобудова, з усіма комунікаціями, біля стометрівки. Цікавить обмін на квартиру у Львові, з моєю чи вашою доплатою.
  • продано
    Cherry Estate
    38 000 $
    950 $/м²

    Надречная ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    ЖК Kniahynyn-Center
    1 комната
    40 / 25 / 15 м²
    этаж 4 из 9
    6 мес. назад
    Продається квартира в Княгинин Центр, по вулиці Надрічна. Будинок збудовано повністю,проведені всі комунікаці. Здача травень 2025р. Квартира не кутова на четвертому поверсі, житловий другий, так як перші два - комерційні, кафе та магазини. Допомоги в продажу не потребую! Продаж по переуступці. Зроблено теплу підлогу та повністю розводку для води та опалення. Південно-західна сторона.
  • сдано
    Cherry Estate
    400 $/мес

    Кульпарковская ул. (Кульпарківська), 19

    1 комната
    30 / 15 / 14 м²
    этаж 1 из 6
    6 мес. назад
  • сдано
    Cherry Estate
    165 грн/мес
    0 грн/м²

    Бузковая ул., 2

    склад
    387 м²
    6 мес. назад
    12 грузових ліфтів не території . Спуск на рампу ціна квадрату 165 грн . 387 м²​ * 165 = 64 000 грн ( з ПДВ ) Для рієлторів : Співпрацюємо, пропонуємо . Телефонуйте з клієнтом приміщення доступне для огляду з 8:30 до 17:30
  • сдано
    Cherry Estate
    201 грн/мес
    1 грн/м²

    Бузковая ул., 2

    склад
    174 м²
    6 мес. назад
    12 грузових ліфтів не території . Спуск на рампу ціна квадрату 201 грн . 174м² * 201= 34 974 грн ( з ПДВ ) Для рієлторів : Співпрацюємо, пропонуємо . Телефонуйте з клієнтом приміщення доступне для огляду з 8:30 до 17:30
  • сдано
    Cherry Estate
    210 грн/мес
    2 грн/м²

    Бузковая ул., 2

    склад
    108 м²
    6 мес. назад
    Здається підвальне складське приміщення вул. Бузкова . Підійде під склад Доступні два вантажні ліфти Параметри : Двері 1,47 м ширина, 2,50 м висота Стеля - 4,6 м Є послуги навантажувача на території Вантажний ліфт розміром 2,20 висоти, 1,94 ширини і 3,00 глибини Потужність електропостачання 3-5к Вт Для рієлторів : Співпрацюємо, пропонуємо . Телефонуйте з клієнтом приміщення доступне для огляду з 8:30 до 17:30 Номер об'єкта 16324
  • продано
    Cherry Estate
    59 000 $
    1 204 $/м²

    Рудненская ул. (Белогорская), 8-Г

    1 комната
    49 / 20 / 19 м²
    этаж 2 из 12
    6 мес. назад
    Продаю 1-кімнатну квартиру в ЖК Рієл Сіті площею 49.50 кв. м. без внутрішніх робіт. Розташування – на вулиці Рудненська, Левандівка. Квартира на 2-му поверсі 12-поверхового будинку. Секція 4Б Комплектація квартири: вхідні двері, всі лічильники, підведено електро-водопостачання, водовідведення, МП панорамні вікна. Квартира з гарним сучасним плануванням, не кутова. Вікна виходять на західну сонячну сторону. Є підземний паркінг з зарядками для електрокарів, закритий внутрішній двір без авто, достатньо дитячих майданчиків, зон відпочинку. В даному ЖК вже працюють магазини та проживають люди. Поруч: школа, садок, ринок, супермаркет, кафе, зупинка транспорту. Також на території комплексу акти...
  • продано
    Cherry Estate
    89 000 $
    2 119 $/м²

    Ивана Франко ул., 44

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    42 / 37 / 4 м²
    этаж 1 из 3
    6 мес. назад
    БЕЗ КОМІСІЇ. Продам 2-кімнатну квартиру, вул. І. Франка 44, Львів Квартира №1, загальна площа — 41 м², житлова — 37,4 м². 1 поверх із 3. Складається з двох кімнат, кухні та санвузла. Є підвальне приміщення — 13,7 м², можливе об’єднання з квартирою та облаштування окремого входу з вул. І. Франка. Опалення — пічне та індивідуальне. Можливе переоснащення під громадський об’єкт. Ціна: 89 000$ Без комісії Переоформлення включено Телефонуйте для перегляду.
  • продано
    Cherry Estate
    15 000 €
    1 875 €/сот

    Героїв Крут

    под застройку
    8 сот
    6 мес. назад
    Продам приватизовану земельну ділянку 8 соток, з присвоєним кадастровим номером 4622785700:02:001:0141, під забудову, 1,5 км поруч траси Львів-Київ, навпроти готелю "Марс" перед поворотом на Дубляни, 3 км від Галицького перехрестя. Координати 49°53'40.5"N 24°04'21.4"E
  • сдано
    Cherry Estate
    350 грн/мес
    8 грн/м²

    Газовая ул., 36

    офисное помещение
    42 м²
    6 мес. назад
    Оренда приміщень Газова 36/2 ( біля Форуму ) Без відключення світла Площа 41,9 метри Поверх 4/4 Має свою котельну, є генератор, інтернет оптоволокно Ціна 350 грн/м²
  • сдано
    Cherry Estate
    100 $/мес
    5 $/м²

    Природная ул., 17

    гараж
    21 м²
    7 мес. назад
    Гаража, р-н, Чупринки ( вул. Природна, 17 ) Здається просторий гараж площею 20,9 м² у чудовому районі — Франківський, вул. Природна, 17, поруч із вулицею Княгині Ольги та медичним комплексом "Медик". Зручний під’їзд, сухе та надійне приміщення Телефонуйте, домовимось про огляд Ціна 100 $
  • продано
    Cherry Estate
    95 000 $
    888 $/м²

    Новая ул.

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    107 / 100 / 7 м²
    2 этажа
    2 сот
    4 комнаты
    3 мес. назад
    Продаж котеджу в дуплексі, с. Малечковичі (Львів – Сокільники – Малечковичі) Продається котедж у дуплексі в сучасному житловому районі с. Малечковичі. Площа: 107 м² Кількість кімнат: 4 3 санвузли Майстер-спальня з власним санвузлом і гардеробом Навіс на 2 авто Свердловина, септик Електрика 10 кВт, газ Ділянка 2,25 сотки Ворота відкатні, паркан, калітка Монолітне перекриття та сходи Бруківка на ділянці Готовність 100% Можна розглядати під програму "єОселя" Залишився лише один котедж Вигідна локація: 3 км до Кільцевої дороги 5 хв до ТРЦ Victoria Gardens Поруч магазини, громадський транспорт Озеро, ресторани, ліс Елітний котеджний район Без комісії
  • продано
    Cherry Estate
    76 500 $
    2 013 $/м²

    Крайківського, 1а

    1 комната
    38 / 20 / 9 м²
    этаж 8 из 10
    7 мес. назад
    Продам 1-кімнатну квартиру, Family Plaza, Івано-Франківськ Квартира площею 38 м², 8 поверх, 8 корпус, 11 секція. Новобудова, сучасний житловий комплекс Family Plaza. Зручне планування, хороша локація. Ціна: 76 500 $ Телефонуйте для деталей. Без комісії
  • продано
    Cherry Estate
    250 000 $
    1 064 $/м²

    Петра Сагайдачного ул., 20

    БЕЗ КОМИССИИ
    235 / 200 / 35 м²
    2 этажа
    16 сот
    4 комнаты
    7 мес. назад
    Пропонується до продажу цегляний будинок площею 235 м², збудований у 2005 році. Ділянка — 10 соток, додатково є сад площею 16 соток. Комунікації та зручності: Трьохфазне світло Центральне водопостачання криниця Центральний газ Опалення від котла підігрів підлоги Відеоспостереження, сигналізація Інтернет, домофон, кондиціонери Генератор 7 кВт Будинок: Фасад — облицювальна цегла з утепленням (пінопласт 4 см) 1 поверх: гараж 50 м² (яма, світло), спальня, туалет, підвал 2 поверх: кухня, 2 спальні, велика кімната без ремонту, балкон, вихід на стрих Територія: Паркан, автоматичні ворота Доглянута ділянка Сад — 16 соток - можна придбати...
  • продано
    Cherry Estate
    286 000 $
    2 043 $/м²

    Десятинная ул., 7

    офисное помещение
    140 м²
    7 мес. назад
    Продам комерційне приміщення, Київ, вул. Десятинна 7 Пропонується до продажу приміщення площею 139 м² у туристичному, діловому та адміністративному центрі столиці. Цокольний поверх, вхід через парадне. Нежитловий фонд, стильний ремонт. Підійде для хостелу, салону краси, шоу-руму, антикварного салону або іншого виду діяльності. Раціональне планування: рецепція, 5 окремих кімнат, діючий камін, висота стелі — 3 м. 2 санвузли з можливістю розширення до 4. Вбудована кухня. У двох кабінетах — вікна на вул. Десятинну з можливістю розміщення зовнішньої реклами. Охоронювана вулиця, поруч — посольство Великобританії. У пішій доступності: Михайлівська площа, Софійська площа, Андріївський узвіз, Майд...
  • продано
    Cherry Estate
    50 000 $
    3 125 $/сот

    под застройку
    16 сот
    8 мес. назад
    Продається земельна ділянка в Оброшино! Є газ, світло, вода. На території є старенький будинок та хоз постройки. Кадастровий номер ділянки: 4623684900:01:004:0482 Територія 16 сот
  • продано
    Cherry Estate
    5 500 $
    1 833 $/м²

    Навроцкого ул., 37

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА
    1 комната
    3 / 2 / 1 м²
    этаж 2 из 6
    7 мес. назад
    Продаж комірки з вікном в ЖК Аурум Спарк, вул. Навроцького 37, сек 2 Адреса: вул. Навроцького 37 Площа: 3,13 кв.м Розташування : Кладова знаходиться між 2 та 3 поверхом Будинок зданий Пропозиція від Власника Можливий ремонт під ключ Ціна 5 500 $
  • продано
    Cherry Estate
    10 000 $
    182 $/м²

    нижня, 7

    55 / 40 / 15 м²
    1 этаж
    17 сот
    2 комнаты
    7 мес. назад
    Продається будинок у с.Вороблевичі, Дрогобицького району, Львівська область. Житлова площа 52м комора Ділянка - 17сот З комунікацій під'єднані світло і газ. Пічне опалення. У будинку є дві житлові кімнати,коридор-кухня,комора,погріб,залізний гараж Подвір'я рівне,на подвір'ї є криниця. Багато молодих плодючих дерев. Територія огороджена сіткою Гарне розташування: знаходиться на головній (асфальтованій) дорозі, поруч школа, зупинка громадського транспорту, магазини, сільська рада та садок, стадіон. 30 хв до центру Дрогобича.
  • продано
    Cherry Estate
    45 600 $
    3 800 $/сот

    галицького

    под застройку
    12 сот
    7 мес. назад
    Земельна ділянка знаходиться біля вілли GRAND. Дорога біля ділянки, світло і газ також. Красиве місце, швидко розбудовується. Поблизу знаходяться джерела 5_6_25_26_2с(содова). Більше інформації по телефону. Ціна за одну соту. Ділянки продаються разом, загальна площа 12сот.
  • сдано
    Cherry Estate
    55 000 грн/мес
    500 грн/м²

    Коновальца ул. (Энгельса), 103

    торговое помещение
    110 м²
    7 мес. назад
    Оренда приміщення в центрі Львова, вул. Коновальця (готель "Турист") Здається в оренду комерційне приміщення на 1-му поверсі будівлі готелю "Турист", вул. Євгена Коновальця, Львів. Характеристики: Площа: 110 м² Окремий вхід Перша лінія Раніше використовувалось як банк (відповідне планування та безпека) Підійде під офіс, відділення, магазин, салон, тощо Умови оренди: Вартість: в500 грн/м² Зручне розташування в діловій частині міста, високий пішохідний та автомобільний трафік. Телефонуйте для перегляду та деталей.
  • продано
    Cherry Estate
    32 000 $
    571 $/м²

    Дучминської, 2

    2 комнаты
    56 / 50 / 6 м²
    этаж 2 из 2
    9 мес. назад
    Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою – $32 000 Локація: Миколаїв, Пустомитівський район, за Винниками Площа: 56 м², 2-й поверх у двоповерховому будинку Кімнати: ізольовані Санвузол: окремий Опалення: автономне (котел) Гаряча вода: бойлер Водопостачання: криниця насос Стан: житло з якісним ремонтом, меблями та побутовою технікою – заїжджай і живи! Чудовий варіант для сім’ї або інвестора: комфортне житло у зеленій зоні поблизу Львова. Є всі необхідні умови для проживання, автономна система забезпечення тепла та води.
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.